W dn.7.10.2015 r. Tomasz Gubała – profilaktyk, autor programów profilaktycznych min takich jak: „Archezja”, „Cuder”, „Bądźmy poszukiwaczami autorytetów” przeprowdził szkolenie z gronem pedagogicznym oraz z rodzicami na temat:” Uzależnienia behawioralne”.