W dniu 22.09.2015r. uczniowie klas I-III gimnazjum uczestniczyli w programie profilaktycznym ”CUDER” prowadzonym przez wykwalifikowanych profilaktyków i terapeutów z Fundacji ARCHEZJA. Celem programu jest przeciwdziałanie zagrożeniom behawioralnym płynącym z nadużywania komputerów, w szczególności