Artykuł ze strony: https://spcholerzyn.pl/wiadomosci/4/wiadomosc/587791/cuder_w_naszej_szkole 20. marca uczniowie klas IV-VII wzięli udział w programie profilaktyki uzależnień behawioralnych wg modelu dr Grzelaka ,,CUDER”. Projekt stanowił uzupełnienie naszego szkolnego programu profilaktyczno- wychowawczego, a