Festiwal Nauki w Krakowie 20 – 23 maja 2015 r.

gra CUDER na Festiwalu Nauki w Krakowie na stanowisku Akademii Ignatianum

Festiwal Nauki w Krakowie to prestiżowe wydarzenie popularnonaukowe organizowane cyklicznie w Krakowie.

Tegoroczny festiwal był XV edycją tego wydarzenia, a wydarzenia festiwalowe oraz imprezy towarzyszące odbywały się pod hasłem „Oświeć się!”. Hasło nawiązywało do uchwalenia przez Zgromadzenie Ogólne ONZ roku 2015 Międzynarodowym Rokiem Światła i Technologii Wykorzystujących Światło.

Patronem tegorocznej edycji festiwalu został Jan Szczepanik – polski nauczyciel, wynalazca, zwany „polskim Edisonem”, „polskim da Vinci”  i „galicyjskim geniuszem”, autor ponad 50 wynalazków i kilkuset opatentowanych pomysłów technicznych z dziedziny fotografii barwnej, tkactwa czy telewizji.

Gra CUDER towarzyszyła Akademii Ignatianum na stanowisku uczelni. Co się działo i jak było? Ten, kto nie był niech żałuje, ale może zobaczyć na zdjęciach.

gra CUDER na Festiwalu Nauki w Krakowie na stanowisku Akademii Ignatianum

gra CUDER na Festiwalu Nauki w Krakowie na stanowisku Akademii Ignatianum

gra CUDER na Festiwalu Nauki w Krakowie na stanowisku Akademii Ignatianum gra CUDER na Festiwalu Nauki w Krakowie na stanowisku Akademii Ignatianum gra CUDER na Festiwalu Nauki w Krakowie na stanowisku Akademii Ignatianum gra CUDER na Festiwalu Nauki w Krakowie na stanowisku Akademii Ignatianum gra CUDER na Festiwalu Nauki w Krakowie na stanowisku Akademii Ignatianum gra CUDER na Festiwalu Nauki w Krakowie na stanowisku Akademii Ignatianum gra CUDER na Festiwalu Nauki w Krakowie na stanowisku Akademii Ignatianum gra CUDER na Festiwalu Nauki w Krakowie na stanowisku Akademii Ignatianum gra CUDER na Festiwalu Nauki w Krakowie na stanowisku Akademii Ignatianum gra CUDER na Festiwalu Nauki w Krakowie na stanowisku Akademii Ignatianum gra CUDER na Festiwalu Nauki w Krakowie na stanowisku Akademii Ignatianum gra CUDER na Festiwalu Nauki w Krakowie na stanowisku Akademii Ignatianum gra CUDER na Festiwalu Nauki w Krakowie na stanowisku Akademii Ignatianum gra CUDER na Festiwalu Nauki w Krakowie na stanowisku Akademii Ignatianum

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Więcej informacji o Festiwalu Nauki:  http://festiwalnauki.up.krakow.pl/pl/o-festiwalu/

Related Post