14 marca 2018 r. uczniowie klas piątych i szóstych naszej szkoły uczestniczyli w programie profilaktyki zintegrowanej CUDER. Program został sfinansowany przez Gminną Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych. Celem programu było wzmocnienie
14 marca 2018 r. uczniowie klas piątych i szóstych naszej szkoły uczestniczyli w programie profilaktyki zintegrowanej CUDER. Program został sfinansowany przez Gminną Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych. Celem programu było wzmocnienie