W ramach realizacji zadań z programu wychowawczo – profilaktycznego w dniu 17.04. odbył się w naszej szkole program profilaktyki zintegrowanej „CUDER” . Celem programu było wzmocnienie czynników chroniących uczniów przed szeroką
W ramach realizacji zadań z programu wychowawczo – profilaktycznego w dniu 17.04. odbył się w naszej szkole program profilaktyki zintegrowanej „CUDER” . Celem programu było wzmocnienie czynników chroniących uczniów przed szeroką